Останні новини

Про нас

Підприємство «Форсаж» засноване в 2002 році. За цей час ми зарекомендували себе надійним партнером в сфері продажу нових легкових, вантажних автомобілів, мікроавтобусів та автобусів.

Структура нашого підприємства побудована таким чином, щоб ви, звернувшись до нас, змогли отримати весь комплекс послуг, пов’язаних з придбанням, дообладнанням будь-яких вантажних автомобілів вітчизняного та імпортного виробництва.

Всі машини проходять необхідну передпродажну підготовку і ставляться на заводське гарантійне обслуговування на СТО по всій території України.

Ми гарантуємо високий рівень обслуговування, повний спектр сервісних послуг, високий професіоналізм співробітників, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Для наших клієнтів розроблена гнучка система знижок. Наше підприємство співпрацює в сфері автокредитування на найбільш сприятливих умовах з найбільшими банками України та лізинговими компаніями.

Ми допоможемо втілити будь-які бажання, пов’язані з Вашим автомобілем, розуміючи, що він є невід’ємною частиною Вашого життя, роботи, Вашим помічником і просто другом. Ми віримо, що звернувшись до нас раз, Ви зробите це ще неодноразово.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте наступні послуги:

Професійна робота та індивідуальний підхід до кожного клієнта
Максимально точний прорахунок потрібного товару
Гарантія високої якості та юридичної чистоти
Розумні сроки поставки товару
Сервісне обслуговування
Консультація по наданню фінансування провідними банками та лізинговими компаніями